zamknij         x
Serwis www.polskamasens.pl używa plików cookies zgodnie z opisaną polityką prywatności. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na użycie plików cookies.
poniedziałek, 27 stycznia 2014

Poczuj Polskę!

Maggie Olkuska, krakowianka z urodzenia i obywatelka świata z wyboru, pokazuje jak piękna jawi się Polska, gdy wraca się do niej po latach emigracji.
Olkuska w dwa tygodnie pokonała ponad tysiąc kilometrów. Były: Gdańsk, Kraków, Warszawa i polska wieś. Bałtyk i Bieszczady.

Przejechała Polskę pociągiem od morza do gór, odkrywała nowe zakątki i poznawała nowych ludzi, zasmakowała też w polskiej kuchni. Projekt "The Feeling of Poland" zajął jej dwa lata. Wszystkie doświadczenia zamknęła w dwuminutowym filmiku.

The feeling of POLAND from Maggie Olkuska on Vimeo.

Autorka projektu ma dwadzieścia dwa lata i jest operatorem filmowym. Pracowała już w Zentropa Productions (firmie produkcyjnej stworzonej przed Larsa Von Triera) nad filmem z Kim Basinger, który wychodzi do kin w tym roku.
Społeczeństwo
Wydawca:
Fundacja Świat Ma Sens
Współpracujemy:
Kulturatka   Kultura - Telewizja Polska SA   Towarzysto Kulturalne Fuga   Śląsk Cieszyński ma sens   Virtual Shtetl   Instytut obywatelski   Radio Roxy   Wielka Litera   Kino Świat
Patronujemy:
Międzynarodowy Festiwal Kryminału   Facciano Jogging   Polska Zadaje Szyku!
Created by Agencja Reklamowa Yoho